Czas na bal – obsługa fotograficzna

W związku z rozpoczęciem okresu karnawałowego oraz zbliżającymi się studniówkami chcielibyśmy polecić nasze usługi wideo oraz fotograficzne w obsłudze tych niezwykłych wydarzeń.

Posiadamy duże doświadczenie w kręceniu filmów oraz robieniu sesji fotograficznych z wielu bali, balików, studniówek, imprez firmowych, itp..

Oferujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnej cenie! U nas możesz mieć niezapomniany film ze Studniówki już od 10zł od pary.

Dodatkowo w okresie karnawałowo-studniówkowym oferujemy:

  • Fabularyzowane czołówki klasowe w cenie 100zł od klasy
  • Fotoreportaż z imprezy w cenie od 200zł (wykonanie około 400 zdjęć – cena w pakietach wideo foto)
  • Film z Baliku w przedszkolu w cenie od 5zł za dziecko
  • Fotoreportaż z baliku w cenie od 100zł (wykonanie około 200 zdjęć, w tym pozowane – cena w pakiecie)

Serdecznie polecamy również fotobudkę, którą możemy rozstawić w wybranym miejscu i zapewnić profesjonalną obsługę podczas całej imprezy.

Dodatkowo zapraszamy na Walentynkowe sesje fotograficzne w cenie od 50zł (plener) lub od 150zł na miejscu w studiu (Grodzisk Wlkp. lub Poznań). Dodatkowo w cenie od 150zł istnieje możliwość zrobienia romantycznej sesji fotograficzne w poznańskiej Palmiarni (bilet dla 2 osób w cenie sesji).

Wybranymi zdjęciami możemy ozdobić niezwykłe upominki (poduszki, kubki, puzzle, koszulki i inne), które będą stanowić wspólną pamiątkę.

Niech tegoroczny karnawał dostarczy nam niezwykłej zabawy i mnóstwa niezapomnianych wspomnień!

Napisano w Co nowego, Fotografia plenerowa, Usługi filmowe, Usługi fotograficzne