Wspólnie na ślubnym kobiercu – działamy pełną parą!

Decydując się na profesjonalną sesję ślubną, prócz klasycznych ujęć, warto wprowadzić również te spontaniczne, zabawne, kreatywne…

Dziś ślubne ujęcia to nie tylko klasyczny reportaż z ceremonii ślubnej i wesela. Mało atrakcyjne zdjęcia studyjne odeszły do zasłużonego lamusa, a ich miejsce zajęły te w plenerze, dające niezliczoną ilość możliwości i oryginalnych pomysłów. 

Decydując się na plener jako miejsce do sesji ślubnej, prócz klasycznych ujęć, warto wprowadzić również te spontaniczne, zabawne, kreatywne.

Wszystko zależy zarówno od fantazji i pomysłowości fotografa, jak i Waszej otwartości, wyluzowania i „wyczucia” obiektywu. 

Mimo tej zupełnie nowej dla każdego z nas rzeczywistości wiedzcie, że działamy pełną parą z głowa pełna pomysłów oraz stosując się do wytycznych dotyczących bezpieczeństwa. Z nami możesz upamiętnić tą wyjątkową chwilę i przeżywać ją wielokrotnie wraz z najbliższymi.

Jeżeli Wy, albo Wasi znajomi szukacie fotografa na sesję portretową, w plenerze lub może na na ślub, chrzest, komunię czy też inną uroczystość rodzinną to serdecznie zapraszam. Skontaktujcie się ze mną 🙂

Poniżej podzielę się z Wami kolażem z jednej z pierwszych uroczystości, w nowej covidowej rzeczywistości, na której miałam przyjemność być i upamiętnić ją dla Państwa Młodych oraz ich bliskich!

Napisano w Co nowego, Usługi fotograficzne Etykiety: , , , , , , ,